Project

General

Profile

Actions

prokyber s.r.o.

jsme společností zabývající se návrhem, vývojem a výrobou nových technologií v oblastech mechatroniky, kybernetiky, robotiky a automatizace. Etymologie názvu společnosti je v latinském výrazu 'progredior', který vyjadřuje postup, pohyb vpřed a řeckém výrazu 'kybernétés', o významu kormidelník. Sousloví se dá volně chápat jako vedení kupředu, jako cesta k cíli.

Naším oborem činnosti je návrh, vývoj, výroba a servis mechatronických systémů

Realizujeme komplexní řešení složitých automatizačních úkolů a robotických systémů. Naše zkušenosti jsou v oblastech vědeckých a diagnostických přístrojů. Náš tým vývojářů Vám vytvoří základní analýzu a určí realizovatelnost projektu.

V rámci našeho oboru se specializujeme na návrh, vývoj, výroba elektroniky a senzorů

Navrhneme a vyrobíme Vámi požadované elektrické zařízení v podobě plošného spoje a krabičky s potřebným krytím. Kromě domácích a hobby aplikací nabízíme specializovaná řešení elektroniky do průmyslového prostředí a do extrémních podmínek jako jsou podzemí a voda. Zařízení realizujeme od plošného spoje s MCU, přes bezdrátový přenos, až po aplikaci v osobním nebo mobilním počítači.

Máme vlastní systémy automatizace v podobě vývojového a výukového systému Evolution

Nabízíme Vám modulární, hybridní systém komponent určených pro stavbu malých, středních i velkých automatizovaných, mechatronických a robotických systémů. Evolution je optimalizován pro spolehlivé a snadné používání bez nutnosti pokročilých vědomostí programování a teorie obvodů. Spojuje vysoké průmyslové nároky a snadné stavebnicové provedení. Evolution je stále ve vývoji a vylepšujeme ho dle reakcí zákazníků. Technická podpora systému Evolution

Chcete vědět více?

Užitné vzory

  1. Senzorový systém
  2. Zařízení pro bezkontaktní určení polohy hlavy
  3. Senzorový systém
  4. Zařízení pro určení polohy hlavy a ramen pacienta
  5. Zařízení záznamu a synchronizace záznamu pohybu těla
  6. Systém detekce kolizí protetické náhrady
  7. Tenzometrický systém sledování pohybů a kolizí protetické náhrady
  8. Zařízení s pohyblivou plošinou pro měření pohybu hlavy živočichů o velikostech pod 10cm
  9. Pasivní systém měření ztuhlosti svalů
  10. Zařízení pro detekci silových účinků

Updated by Jednatel J.H. almost 5 years ago · 10 revisions