Project

General

Profile

Android Human Machine Interface ver.2.x (AHMI2)

Příklady konfigurací aplikace ve verzi 2.x


EUROVEA

Aplikace umožňuje ovládat model pomocí tlačítek v podobě přepínačů. Přepínače reagují na stisk, nepodporují posun. Tvar a barva přepínačů závisí na konfiguraci Android zařízení. Komunikace s DKE-PAC-AT90 funguje po připojení na wi-fi s ESSID EUROVEA. Přihlášení k wi-fi EUROVEA je možné získat dotazem na naší tel. lince. 4 tlačítka umožňují:
  • Rozsvítit a zhasnout byty
  • Rozsvítit a zhasnout kanceláře
  • Rozsvítit a zhasnout obchody
  • Rozsvítit a zhasnout hotel Sheraton
  • Zasunout a vysunout část budov komplexu pro zobrazení řezu komplexu

Ve spodní části okna aplikace se může vyskytnout sdělení, informující o stavu aplikace. Pokud je komunikace s DKE-PAC-AT90 v pořádku, měla by být stránka bez textu. Sdělení "IOExeption:java.net.ConnectExeption:failed to connect /192.168.12.1(port 5000)" upozorňuje na nefunkční komunikaci s DKE-PAC-AT90, nejčastěji způsobenou nepřipojením zařízení na wi-fi modelu (napravíte zapnutím wi-fi a připojením se na wi-fi modelu).

Aktuální verze ke stažení: eurovea_ver.1.0.0.apk


TOWER PRAGUE

Aplikace umožňuje ovládat model pomocí tlačítek s označením příslušného apartmánu. Tlačítka reagují na stisk. Tvar a barva přepínačů závisí na konfiguraci Android zařízení. Komunikace s DKE-PAC-AT90 funguje po připojení na wi-fi s ESSID TowerPrague. Přihlášení k wi-fi TowerPrague je možné získat dotazem na naší tel. lince. 152 tlačítek umožňuje:
  • Rozsvítit a zhasnout všechny apartmány
  • Zapnout a vypnout automatickou animaci
  • Rozsvítit a zhasnout jednotlivý apartmán

Ve spodní části okna aplikace se může vyskytnout sdělení, informující o stavu aplikace nebo podávající nápovědu. Sdělení "Zkontrolujte připojeni AHMI k zařízení." upozorňuje na nefunkční komunikaci s DKE-PAC-AT90, nejčastěji způsobenou nepřipojením AHMI aplikace na wi-fi modelu (napravíte zapnutím wi-fi a připojením se na wi-fi modelu).

Aktuální verze ke stažení: towerPrague_ver.1.1.0.apk


Přílohy