Project

General

Profile

Actions

Technická podpora je systém informací, postupů, návodů a doporučení poskytující uživateli dosažení potřebných vědomostí pro zajištění vyšší účinnosti a spolehlivosti produktů a systémů PK. Technické informace týkající se produktů a systémů mohou být nutné pro jejich řádné užívání, při odstraňování závad a pro nárokování jakosti. PK poskytuje technickou podporu pro následující produktové řady:

Development Kit Evolution

Vývojový set s označením Evolution představuje modulární systém komponent určených pro stavbu malých, středních i velkých automatizovaných, mechatronických a robotických systémů. DKE je optimalizován pro spolehlivé a snadné používání. Spojuje přísné průmyslové standardy a snadné stavebnicové provedení. Výhodou DKE je kompatibilita jednotlivých dílů, snadné použití, modulárnost, rozšiřitelnost, elektrická i mechanická odolnost.

Power Survival Kit

Elektrická sada pro přežití neboli Power Survival Kit, jsou osobní elektrické stroje, vybavení a příslušenství určené pro extrémní použití a do náročných provozních podmínek, které jsou například v podzemních dílech, na vodě a pod vodou, v různorodých přírodních biotopech (prales, poušť, tundra...). Cílem sady je zajistit uživateli zdroj energie v podobě elektřiny, tepla, světla v situacích kde by běžné vybavení selhalo.

Remote Reward Training Sytem

...

Outdoor Information and Communication Technologies

Venkovní osobní informační a komunikační technologie (OICT) jsou ideálním vybavením pro náročné uživatele pracující v terénu jako jsou jednotky IZS, příslušníky ozbrojených a bezpečnostních sil, bezpečnostních agentur a vědeckých pracovníků. Počítač

Vývojové a výrobní informace

Updated by Jednatel J.H. about 4 years ago · 14 revisions