Project

General

Profile

Contact Torque Transducer – 500 Nm

Tenzometrický snímač momentu síly CTT-500 s vysokou třídou přesnosti je určen pro konstrukci speciálních robotických manipulátorů a mechatronických systémů, kde je nutné měřit momenty do 500 Nm při kontinuální rotaci ± 360 ° s třídou přesnosti 0,05 dle DIN 51309 nebo EA 10-14. CTT-500 je konstruován jako krátká trubka s tenzometry aplikovanými na vnitřní stěně trubky měřicími smykovou deformaci vyvozenou měřeným momentem a je vysoce odolný působení bočních sil. Senzor má konstrukci s vysokým stupněm krytí, který přináší odolnost vůči vlivům okolního prostředí, jako kolísání teplot, nebo vlhkost. CTT-500 je osazen citlivou senzorovou elektronikou a sofistikovanou automatizační řídicí jednotku (PAC-X). PAC umožňuje připojit další synchronizační signál na vstup ADC, který je v digitální hodnotě přidán k měřeným datům.

Řídicí jednotka PAC-X je vybavena firmwarem AMMI-NCTT, který multiplikačně komunikuje jak s PC (libovolný OS) tak s mobilními zařízeními s OS Android. AMMI- NCTT je ovládán a odesílá data skrze Wi-Fi (IEE802.11) a TCP port (IEE802.3) nebo skrze RS-232 a USB 2.0 pomocí jednoduchých příkazů a sdělení. Pomocí tohoto software lze získávat statistická a dynamická data o pohybu, posílat příkazy pro kalibrace, nastavení rozsahů a měřicí frekvence NCTT. K dispozici je ukládání všech testovacích dat a snadný export do jiných softwarových balíků.

GUI modul pro Android nabízí online vizualizaci měřených dat jako funkční závislost momentu na čase. Aplikace umožňuje export přijatých dat do csv souboru pro další zpracování.

TABULKA TECHNICKÝCH SPECIFIKACÍ
Označení (obchodní/typové) Contact Torque Transducer – 500 Nm / CTT-500
Výrobce prokyber s.r.o.
PARAMETR HODNOTA PARAMETRU
Přenášený moment <= 500 Nm
Měřicí rozsah momentu 20 až 100 % momentu
Citlivost >= 0,5 Nm
Max. chyba měření momentu < ± 0.3 %
Moment setrvačnosti 16 kg.cm2
Max. rotační moment 65 Nm
Max. ohybový moment 33 Nm
Max. axiální namáhání 210 N
Synchronizace TTL
Komunikační rozhraní metalické USB
Wi-Fi
OS Linux, Windows, Android
Výstupní formát dat CSV (MS Excel)
Formát dat měření Moment, čas
Životnost 15000 hodin.
Stupeň krytí IP67 podle EN 60529
Hmotnost < 2800 g
Napájecí napětí 6 až 12 V
Napájení Li-Ion akumulátor / USB
Konfigurace HW PAC-X_ver.4

Cena, jakost a dodací termín

Objednací číslo Název Záruka Dodání DPH CZK/kus bez DPH CZK s DPH
CTT-500-v1 Contact Torque Transducer – 500 Nm 24 měsíců 5 týdnů 21 76 860 93 000

Po dobu 24 měsíců garantujeme jakost produktu, tedy stálý stupeň plnění potřeb nebo očekávání, které jsou závazné, obecně se předpokládají nebo jsou jinak stanoveny. Jakost je kontrolována při převzetí produktu a na požádání zákazníka na provozovně prodávajícího.

Produkt dodáme do 5 týdnů od data závazné objednávky. Produkt je možné konfigurovat a upravit jej podle potřeb zákazníka. Konkrétní úpravy a kvality musí být předem projednány.

Cena produktu se může měnit v závislosti na objednaném množství, nebo v závislosti na požadovaných úpravách.